בשבילי

אני גאה להציג את הסדנאות הנבחרות שלי, שפיתחתי לאחר שנים של הנחיית סדנאות
שונות במגוון תחומים:

//

עריכה היא הכתיבה החדשה

בסדנה תלמדו איך לכתוב ברצף את כל מה שעולה לכם ולכן לראש, ולערוך את הטקסט בצורה שתזקק את האמירה האישית, תפתח את היצירתיות, ותניב טקסט עמוק ומדויק שהתהליך הייחודי שתעברו עימו יהיה ניכר באיכותו.
למי הסדנה מתאימה? לכותבים בתחילת דרכם שישמחו ללמוד שיטה שתאפשר להם לכתוב בלי לחשוב פעמיים, ולכותבים וכותבות בעלי ניסיון שמחפשים/ות לאן להתקדם.
כל מפגש יהיה בנוי מתרגילי כתיבה ועריכה, ובנוסף לכך תהיה עבודה מתמשכת על טקסט נבחר.

//

חוצים גבולות!

סדנה שכל מהותה היא לשחרר מחסומים ועכבות, לפתח קול אישי ייחודי ולהאמין בנחיצות של הקול הזה בעולם. ולאחר מכן – פשוט לכתוב!
בסדנה הזו אני מבטיחה שלא תישארו בלי מילים כתובות על הדף. אני אשתמש בכל הטכניקות שלי, כסופרת וכביבליותרפיסטית, ואוודא שאתם/ן מבשילים לביטוי חופשי, אותנטי ויצירתי בכתיבה.
וכשתבשילו, ואתם תבשילו, אלמד אתכם טכניקות שיעזרו לכם/ן לסגנן את דרכי הביטוי שלכם ולפתח אמירה אישית בעזרת אמצעים ספרותיים. בנוסף, אכיר לכם/ן סגנונות ספרותיים וסגנונות כתיבה שונים כדי שתוכלו לבחור במתאימים לכם/ן ביותר, לנסות אותם ולקבל פידבקים מועילים עוד במהלך הסדנה!

//

סדנת כתיבה לאימהות

מתי בפעם האחרונה היה לך רגע לעצמך? הקשבת לפעימות ליבך, לנשימתך? סיפרת על עצמך?
סדנאות הכתיבה לאימהות הן הבייבי שלי. כבר חמש שנים שאני מנחה סדנאות כאלו, בנוסף למפגשים אינטימיים ואישיים – לאימהות לאחר לידה, אימהות לקטנטנים וצעירים, ובהמשך אפתח גם סדנאות לאימהות למתבגרים ובוגרים.
בסדנה תוכלי לבטא את כל הצדדים שבך, לותת דרור למחשבות ורגשות שבמציאות היומיומית לעיתים נדרשים להישמר בתוכך אך הם מחכים לצאת אל העולם!
בכל פעם יש סדנה אחרת בקנה – כתיבה יצירתית אישית, כתיבת סיפורי ילדים, עיבוד לידה וסדנאות לפי נושאים: חלומות, יומנים, ילדות, מסעות ועוד

למידע נוסף על הסדנאות הקרובות והזמנת מקום כתבו לי פה ואחזור אליכם